Projekty Unijne
34 353 92 82
602 869 996
42-283 Boronów
ul. Grabińska 8

Oferty pracy

Aktualnie poszukujemy do pracy:

1. Operatorów:

  • układarki do mas bitumicznych
  • frezarki
  • walca drogowego (możliwość przyuczenia)
  • koparki
  • ładowarki
  • koparko-ładowarki
  • spycharki
  • równiarki
  • kruszarki
  • stabilizatora gruntu (WR 2000)
  • remontera drogowego (Pacher)
  • i innych operatorów sprzętu budowlanych

2. Kierowników budów z uprawnieniami w specjalności: kanalizacyjne, drogowe,mostowe, projektowe.

W szczególności poszukujemy kierownika budowy w specjalności drogowej z terenu województwa lubelskiego.

Zakres obowiązków:

  • kierowanie i rozliczanie budowy zgodnie z prawem budowlanym,
  • nadzór i prowadzenie robót
  • współpraca z inwestorami, inspektorem, podwykonawcami, dostawcami
  • zarządzaniem zespołem pracowników
  • koordynacja zamówień materiałów
  • branie udziału w odbiorze budowy
  • odpowiedzialność za jakość i terminowość wykonywanych prac.

Wymagania:

  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń,
  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym min 3 lata
  • doświadczenie przy inwestycjach drogowych realizowanych ze środków publicznych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • obsługa komputera oraz znajomość rysunku technicznego
  • dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole, pracy pod presją czasu
  • rzetelność i zaangażowanie w pracę

Miejsce wykonywania pracy: cały kraj w zależności od podpisanego kontraktu.
Gwarantujemy zakwaterowanie oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

3. Kierowce kat. C+E

W szczególności poszukujemy kierowców z terenu województwa lubelskiego.

Wymagania:

  • doświadczenie min. 1 roczne jako kierowca w branży budownictwa drogowego lub pokrewnej
  • doświadczanie w kierowaniu ciągnikami siodłowymi z naczepami/wywrotkami
  • posiadane świadectwo kwalifikacji wraz z kursem na przewóz rzeczy, karta kierowcy
  • aktualne badania lekarskie i psychotechniczne

  • kierowanie zestawami ciągnik siodłowy+ naczepa w ruchu krajowym
  • dbałość o najwyższą jakość realizowanych zadań
  • bieżąca konserwacja użytkowanego środka transportu

Oferujemy możliwość podnoszenia kwalifikacji, możliwość zakwaterowania oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

4. Geodeta

5. Pracowników do obsługi stołu układarki do mas bitumicznych

6. Brygady do robót kanalizacyjnych

7. Brygady do robót elektrycznych i teletechnicznych

8. Brukarzy

9. Pracowników do malowania oznakowań poziomego oraz do oznakowania pionowego

10. Spawaczy

11. Mechanika samochodów ciężarowych i maszyn budowlanych

12. Mechanika małych maszyn budowlanych (zagęszczarki, piły i inne)

13. Blacharza samochodowego

14. Kierowce kat. T lub B E ( operator ciągnika rolniczego – zamiatarka)

15. Osób do kierowania ruchem (możliwość zrobienia uprawnień)

16. Ogrodników

17. Magazynier (plac składowy na terenie bazy)

18. Murarz, cieśla, zbrojarz

…i innych pracowników ogólnobudowlanych.

Możliwość zakwaterowania na terenie bazy

Telefony kontaktowe:
Kadry – 798 641 501
Właściciel – 602 869 996